Günpa Tekstil - Bursa Türkiye

Hikayemiz...

HAKKIMIZDA

N. Günpa Tekstil Mak. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti. İsviçre’de yapmış olduğu 5 yıllık ön çalışma sonrasında 1996 yılında Bursa ilinin Küçük Balıklı mahallesinde kurulmuştur.

İlk etapta küçük ölçekte hizmet veren N. Günpa Tekstil Mak. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti. piyasada ki dokuma tezgahı yedek parça ihtiyacının hasıl olması ile birlikte alanının önde gelen isimlerinden biri olmuştur. Şirketimiz ‘’Kalite sizin için önemli ise’’ sloganıyla kurumsal kimliğe bürünerek, profesyonel hizmet kalitesi anlayışını üst seviyeye taşımış ve alternatif ürün tanıtımı noktasında çalışmalar yürütmüştür.

Günümüz de sektörde yaşadığımız gelişmeler ve pazarda meydana gelen yeni oluşumlar rekabetin yoğun bir şekilde yaşandığı bir ortam doğurmuştur. Bilindiği gibi sadece kaliteli mal tedarik edip pazara sürmek, başarı elde etmek ve satış yapabilmek için yeterli görülmemektedir. Çünkü günümüz koşullarında tüketiciler aynı malın değişik fiyat kalite ve biçimlerine kolayca ulaşabilmekte ve ihtiyacı olan mal ya da hizmetin değişik alternatifler arasından seçme olanağına sahip olabilmektedir. Bu sebeple şirketimiz, pazarlama, geliştirme ve iki taraflı ticari ilişkiler kurulabilmesi açısından Uluslararası Fuar Organizasyonlarında dokuma tezgahı ve yedek parçalarının tanıtımını yaparak karşılıklı yarar ve ihtiyaç tatmini noktasında gelişme sağlamıştır.


Firmamız, bu güne kadar yaptığı faaliyetler doğrultusunda sizlerle birlikte hedeflerini yakalamış, dokuma yedek parça ihracat ve ithalatının öncülüğünü yapmaya devam etmiştir.

N. Günpa Tekstil Mak. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti. kuruluşundan bu yana Agm Jactex Ag / Fiber Compositi s.r.l. / GES (jakar) firmalarının Türkiye mümessilliklerini üstlenmiştir.

Agm Jactex Ag İsviçre’de üretim yapmaktadır.

• Jakar İpleri
• Dizim Tahtaları ve Avan Tahtaları
• Yaylı Gücüler
• Jakar Kağıdı ve Plastikleri
• Renk ve Desen Kartonları
• Brode Kartonları
• Keten Koruyucu Spreyler Ayrıntılı bilgi için ; www.agm-jatex.ch adresini ziyaret edebilirisiniz.

* Fiber Compositi s.r.l. İtalya’da üretim yapmaktadır.
• Greyfer Şeritleri
• Sulzer Carbonları
• Dokuma makinelerinin yedek parçaları Ayrıntılı bilgi için www.fibercompositi.it adresini ziyaret edebilirsiniz.

* Shanghai Zhangjion Tekstil Makine Co. Ltd. Shanghai Lantian ekonomi bölgesinde jakar üretimi yapmaktadır.

VİZYONUMUZ

Ulusal ve Uluslararası pazarda yenilikçi, kaliteli, güvenilir ve ulaşılabilir öncü bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, dürüst ve ilkeli bir rekabet politikası takip ederek yeniliklere önem vermek ve prensiplerine bağlı kalmak.